Przewodnik po okolicy

TATROVIA - GÓRSKA JAKOŚĆ WYPOCZYNKU

 

ZAKOPANE NOCLEGI W CENTRUM TYLKO 1000 M DO UL. KRUPÓWKI

 


 

Od początku swojego istnienia nasz obiekt zebrał wiele pozytywnych opinii od gości.

 

 

Firma Apartamenty Rodzinne Pod Szczytami ma przyjemność zaprosić Państwa do wyremontowanego w 2019 roku - obiektu noclegowego przy ulicy Droga do Daniela 1C 34-500 Zakopane, pod nazwą TATROVIA.

 

 

Oferujemy Państwu noclegi w lśniąco czystych i komfortowych wnętrzach obiektu TATROVIA z widokiem na Tatry. Nasze Apartamenty znajdują się w cichej, bezpiecznej i spokojnej okolicy Zakopanego, usytuowane tuż przed przednią ścianą góry Giewont, pod Reglami. Na tych lesistych wzniesieniach często przyglądać się można owcom, wracającym z hal pasterskich na Wierszykach.

 

Tatrovia Apartamenty Zakopane

Przykładowo na portalu booking.com od 2018 r. posiadamy ocenę 9.6/10. 91 % gości oceniło naszą lokalizację jako znakomitą.

 

 

Kiedy rozpoczynaliśmy wynajem apartamentów w 2008 roku, goście poznali nas pod nazwą: Apartamenty Rodzinne Pod Szczytami. Cechy, którymi chcieliśmy się określać, to gościnność i otwartość. Do dziś konsekwentnie kontynuujemy pracę w duchu tych idei, od początku dużo energii wkładając w to, by zapewnić Państwu wypoczynek w dobrej atmosferze.

 

 

Podhale to dla nas miejsce niecodzienne i nieszablonowe, umożliwiające złapanie oddechu i zatrzymania się na moment w otoczeniu majestatycznych górskich widoków. To wiatr, który hartuje charakter, góralska gościnność, bogata kultura, muzyka, tradycja i kuchnia, które od setek lat inspirowały i przyciągały tu podróżników, artystów i wędrowców.

W recenzjach Google: na ten czas 2019 r. posiadamy maksymalną ocenę – 5/5 gwiazdek (ogólna ocena 4.9/5).

 

 

Kiedy mówimy „Górska jakość wypoczynku”, mamy na myśli przestrzenie utrzymane i zaprojektowane tak, żeby nie tylko krzepić, ale i cieszyć oko. To umożliwienie odpoczynku napędzanego pięknem natury, której widokiem możecie się Państwo delektować z perspektywy wygodnych i eleganckich apartamentów oraz przestronnego, zadbanego ogrodu. Nasze ciepłe i jasne wnętrza, łączące urok ornamentyki góralskiej z klasycznymi rozwiązaniami i umeblowaniem, przypadną do gustu każdemu podróżnikowi. Apartamenty TATROVIA sprawdzą się na wypoczynek wakacyjny, weekendowy i świąteczny. Zapraszamy również na Sylwestra i w Walentynki !

 

 

 

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

SPRAWDŹ NAS W GOOGLE

WYRÓŻNIENIE AIRBNB - SUPERHOST

 

 

 

W 2019 r. i 2021 r. zostaliśmy wyróżnieni również przez portal Airbnb tytułem Superhosta, który otrzymują doświadczeni, wysoko oceniani gospodarze, z pełnym poświęceniem dbający o to, by pobyty ich gości były niezapomniane.

 

 

 

Możecie również zobaczyć nas na naszym funpage na Facebook ' u i Instagram, gdzie z naszymi gośćmi jesteśmy w stałym kontakcie. Aby odpowiedzieć na ich zapytania, dotyczące tego, co robić w Zakopanem i na Podhalu, stworzyliśmy również bloga, w którym opisujemy między innymi co ciekawego dzieje się w Zakopanem, gdzie dobrze zjeść, dokąd się udać oraz jakie atrakcje można znaleźć dla dzieci, gdy pada deszcz.

 

Proudly created with webwavecms.com

ul. Droga do Daniela 1C
34-500 Zakopane

Copyright © Tatrovia 2020. All rights reserved. Wykonanie:  TravelSystems        

https://www.facebook.com/tatrovia.zakopane/
Tatrovia YouTube

JAK DOJECHAĆ